Звільнення: чи обов'язково відпрацьовувати двотижневий термін

У Держпраці пояснили чи обов’язково працівникові відпрацьовувати 2 тижні з моменту подання заяви в разі звільнення за власним бажанням.

Розрахунок середнього заробітку ►►►

Звільнення: чи обов'язково відпрацьовувати двотижневий термін

Держпраці запевняє: так, обов’язково, якщо у заяві на звільнення за власним бажанням не зазначено поважної причини, через яку трудовий договір має бути розірваний у строк, про який просить працівник.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
99039

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2023 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
197255

Звільнення працівників у воєнний час — зразки документів

Запровадження воєнного стану та збройна агресія призвели до збільшення частоти звільнення працівників у бюджетних установах з причин їх смерті, тривалої відсутності чи через знищення майна установ. Розглянемо детально ці процедури звільнення та які документи потрібно видати при цьому.
33414

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
6832