Акти перевірок, які провела ДФС, не потрібно оскаржувати в судовому або адміністративному порядку, оскільки вони лише фіксують певні обставини, та не можуть порушувати права й законні інтереси осіб.
Утім, податкове повідомлення-рішення оскаржити можна. Для цього зверніться до ДФС вищого рівня та/або до суду впродовж 10 р. дн. з дня одержання податкового повідомлення-рішення або іншого рішення, яке оскаржуватимете (п. 56.3 ПК).
Скаргу подавайте у письмовій формі. Додайте до неї засвідчені копії:
- відповідних документів;
- розрахунків;
- доказів (п. 44.6 ст. 44 ПК).
ДФС не розглядатиме та поверне вашу скаргу, якщо подасте її, порушивши вимоги пунктів 56.3 і 56.6 ст. 56 ПК (п. 56.7 ПК).
За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення