14.05.2019 Шостий апеляційний адмінсуд м. Києва своїм рішенням у справі № 826/8917/17 скасував постанову «Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 295, яку КМУ затвердив 26.04.2017.
За цією постановою державний нагляд/контроль за додержанням законодавства про працю могли проводити Держпраці та виконавчі органи:
- міських рад;
- міст обласного значення;
- об’єднаних територіальних громад .
Судове рішення набрало законної сили з 14.05.2019 і оскаржити його можна тільки у Верховному суді.
Відтак, із 14.05.2019 контроль за додержанням законодавства про працю здійснюватиме виключно Держпраці, з дотриманням вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V.
За інформацією офіційного сайту ДРС
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення