Не працевлаштували особу з інвалідністю: яка відповідальність

В установі, в якій працює від 8 до 25 осіб, одне робоче місце має займати особа з інвалідністю. Якщо працівників більше ніж 25, чисельність працівників — осіб з інвалідністю має становити 4% середньооблікової чисельності штатних працівників за рік.

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Кількість звичайних працівників та працівників з інвалідністю, що працюють в установі, перевіряють інспектори праці (ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V).

Якщо в установі працює 8 чи більше працівників:

  • зареєструйтесь у Фонді соціального захисту інвалідів;
  • щороку до 1 березня подавайте звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю (ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII).

Керівника установи оштрафують якщо:

  • не дотримав нормативів робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю;
  • не подав до Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

За порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю штраф може складати від 1 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 2 ст. 1881 КпАП).

За інформацією Управління Держпраці у Тернопільській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86595

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10105

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді