Мінекономрозвитку прокоментувало зміни, внесені до форм документів у сфері публічних закупівель

Із 03.05.2019 форми документів у сфері публічних закупівель Мінекономрозвитку доповнило новими пунктами. А нещодавно уточнило, як ці зміни впроваджуватимуть на практиці.

Так, аби врахувати зміни, внесені до форм документів у сфері публічних закупівель, ДП «ПРОЗОРРО» на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель реалізувало нові поля. А саме:

  • «Вид предмета закупівлі»;
  • «Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)»;
  • «Номер додаткової угоди»;
  • «Сума договору після внесення змін».

Замовники вже можуть вносити до них відповідну інформацію. Ці поля тепер враховують і оновлені друковані форми.

Інші нові пункти форм відображені в таких полях:

  • «Конкретна назва предмета закупівлі (Джерело фінансування закупівлі)»;
  • «Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін)».

У друкованих формах документів у сфері публічних закупівель заповнена інформація відображатиметься у цих полях з урахуванням змін.

Джерело: лист Мінекономрозвитку від 28.05.2019 № 3304-04/22177-06

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3869

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35098

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5861

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29388

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді