Урядові стипендії: кому і скільки

Уряд призначив академічні стипендії КМУ 100 студентам та 33 аспірантам закладів вищої освіти на II семестр 2018/19 навчального року та аспірантам на 2019/20 навчальний рік.

Стипендії заклади вищої освіти виплачуватимуть у межах свого стипендіального фонду.

Нагадаємо, що розмір академічної стипендії Уряду становить:

  • для студентів — 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації;
  • для аспірантів — збільшений на 15% розмір посадового окладу викладача-стажиста.

Відповідне рішення Уряд затвердив розпорядженням «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам» від 19.06.2019 № 445-р.

Джерело: Урядовий портал

 

 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
1093

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024 (закон № 10000).
1796

Прожитковий мінімум на 2023 рік

Прожитковий мінімум протягом 2023 року не змінювався. Одне значення прожиткового мінімуму на весь рік. Який він та як перерахувати без помилок усі пов’язані з ним показники – у цьому огляді.
70960

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових: як не втратити

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію — одноразову грошову допомогу (ОГД) у розмірі 15 мільйонів гривень. Але ряд особливостей значно ускладнює отримання допомоги.
2011

Розрахунок пенсії в Україні – 2023

Після пенсійної реформи на розмір пенсії впливають страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
47462