Увага! Нові реквізити рахунків фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

Казначейство України відкрило рахунки 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції ФСС, регіональних та базових центрів зайнятості (далі — фонди) на балансі центрального апарату Казначейства. Їх Казначейство уведе в дію з 08.07.2019.

Підставою для таких дій Казначейства є рішення Уряду, затверджене постановою «Про внесення змін до Порядку казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування» від 19.06.2019 № 520.

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника

Тож тепер використовуйте рахунки 3717 за реквізитами:

  • код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП) — аби зараховувати кошти фондів;
  • код банку 820172, банк отримувача Казначейство України — аби проводити витрати.

Казначейство звертає увагу платників та фондів: щоб належно і своєчасно зараховувати кошти фондів та мінімізувати нез’ясовані надходження, з 08.07.2019 спрямовуйте кошти фонду виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.

Кошти, які платники/фонди сплачуватимуть на старі рахунки, Казначейство не зараховуватиме, а повертатиме платникам/фондам як нез’ясовані надходження.

За інформацією Державної казначейської служби України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2024

Президент підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ (далі – Держбюджет 2024), який є основним фінансовим планом країни. Держбюджет-2024 набере чинності з 01.01.2024 р.
1671

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2023 року та їх застосування – у цьому огляді.
256431

Як підготувати бюджетний запит на 2024 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
21312

Особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2024 рік

Проект місцевого бюджету на 2024 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт держбюджету на 2024 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до учасників бюджетного процесу згідно зі статтею 75 БК.
2279

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати.
3012