Казначейство України відкрило рахунки 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції ФСС, регіональних та базових центрів зайнятості (далі — фонди) на балансі центрального апарату Казначейства. Їх Казначейство уведе в дію з 08.07.2019.
Підставою для таких дій Казначейства є рішення Уряду, затверджене постановою «Про внесення змін до Порядку казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування» від 19.06.2019 № 520.
Нова форма звіту по заборгованості страхувальника
Тож тепер використовуйте рахунки 3717 за реквізитами:
- код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП) — аби зараховувати кошти фондів;
- код банку 820172, банк отримувача Казначейство України — аби проводити витрати.
Казначейство звертає увагу платників та фондів: щоб належно і своєчасно зараховувати кошти фондів та мінімізувати нез’ясовані надходження, з 08.07.2019 спрямовуйте кошти фонду виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.
Кошти, які платники/фонди сплачуватимуть на старі рахунки, Казначейство не зараховуватиме, а повертатиме платникам/фондам як нез’ясовані надходження.
За інформацією Державної казначейської служби України
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.