Якщо установи-податкові агенти не подали, подали з порушенням установлених строків, не у повному обсязі, з недостовірними відомостями/помилками податковий розрахунок за формою 1ДФ і такі відомості/помилки призвели до зміни особи-платника податку або його податкових зобов’язань, вони сплатять штраф у розмірі:
- 510 грн — якщо протягом року порушили вперше;
- 1020 грн — якщо допустили порушення, за яке протягом року вже штрафували (п. 119.2 ПК)
Зразок заповнення форми 1 ДФ
Такі штрафи податківці не застосовуватимуть, якщо недостовірні відомості/помилки у формі № 1ДФ виникли, коли установа виконувала вимоги пункту 169.4 ПК «Перерахунок податку та податкові соціальні пільги» ПК, та вона самостійно виправила їх.
Пам’ятайте, що податківці застосовуватимуть штрафи до загальної кількості порушень, які передбачає пункт 119.2 ПК, а не до кожного порушення окремо.
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення