Зміни в правилах утримання територій населених місць

МОЗ пропонує внести зміни до Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць. Проект наказу наразі оприлюднений для обговорення.

Зміни до наказу роблять чинні санітарні норми зручнішими, а помешкання, громадські споруди та території населених місць — безпечнішими для життя і здоров'я людей.
МОЗ пропонує:

 • облаштувати безбар’єрне середовище для всіх. Зокрема, пандуси, лави для сидіння вздовж вулиць кожні 300 м; перепони для в’їзду машин в пішохідну зону;

Зміни в правилах утримання територій населених місць

 • збільшити кількість громадських туалетів, заборонити вбиральні без каналізації;
 • зобов’язати сортувати сміття; встановити сміттєві урни кожні 60 метрів;

Зміни в правилах утримання територій населених місць

 • заборонити:
  • палити траву і опале листя;
  • посипати дороги піском і сіллю від ожеледиці;

Зміни в правилах утримання територій населених місць

 • обрізати дерева для «омолодження».

  Джерело: офіційний сайт МОЗ

  відпустка на дітей заява

  Статті за темою

  Усі статті за темою

  Розрахунок пенсії в Україні – 2024

  На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
  64121

  Військовий збір 2024

  Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
  9885

  Основні засоби 2024

  Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
  170367

  Гарячі запитання

  Усі питання і відповіді