Будуть проведені курси змішаного навчання, а саме:
- курс «Фахівець з публічних закупівель» для місцевого самоврядування, державних адміністрацій та органів виконавчої влади (безкоштовний, стипендії) — програма ЛИШЕ для закупівельників органів місцевого самоврядування; ОТГ; регіональних держадміністрацій; представників ЦОВВ та їх підрозділів у регіонах;
- курс «Фахівець з публічних закупівель» — програма для тих, хто робить перші кроки в сфері публічних закупівель, працює у відділах закупівель державних підприємств/органів самоврядування, виконує функцію уповноваженої особи для проведення процедури закупівель чи є членом тендерного комітету, має намір навчитися економити в публічних закупівлях або планує здійснювати більші обсяги публічних закупівель.
Учасники навчальних програм отримають лекції та практикуми від найкращих міжнародних та українських фахівців із закупівель, комплексну та мультидисциплінарну програму, яка охоплює всі базові знання та навички необхідні для проведення публічних закупівель, навички захищати свою позицію перед контролюючими та правоохоронними органами та можливість оптимізувати закупівельні процеси в організації, побачити джерела економії, отримати підвищення.
Курси сформовані з розрахунку вимог відповідності Професійному стандарту «Фахівець з публічних закупівель» (наказ Мінсоцполітики, лютий 2019).
Навчальний курс пройде в рамках проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що реалізується Фондом Євразія.
Більше інформації на сторінці в Фейсбуці Центру вдосконалення закупівель Kиївської школи економіки.
![](/images/Foto/Lahtionova.png)