НБУ знизив облікову ставку до 17,0% річних

UA RU

Правління НБУ ухвалило рішення знизити облікову ставку до 17,0% річних з 19.07.2019 на підставі рішення «Про розмір облікової ставки» від 18.07.2019 № 493-рш. НБУ продовжує пом’якшувати монетарну політику, позаяк є тенденція до уповільнення інфляції до цілі 5%.

НБУ прогнозує, що інфляція знизиться до 6,3% на кінець поточного року, а на початку наступного повернеться до цільового діапазону та досягне середньострокової цілі 5% наприкінці 2020 року.

Також НБУ вирішив відсьогодні оприлюднювати прогноз процентної ставки в рамках щоквартального перегляду макроекономічного прогнозу. Однак прогноз — не зобов’язання НБУ, а тому фактична облікова ставка може відхилятися від прогнозу в разі зміни макроекономічних умов. Новий детальний макроекономічний прогноз НБУ опублікує в Інфляційному звіті 25.07.2019.

Наступне засідання Правління НБУ з питань монетарної політики відбудеться 05.09.2019 відповідно до затвердженого та оприлюдненого графіка.

За інформацією Національного банку України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86350

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228611

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71423

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді