Переплатили працівнику кошти через лічильну помилку: чи можна утримати

UA RU

Законодавство визначає вичерпний перелік підстав, через які роботодавець може утримувати із зарплати працівника кошти (ч. 2 ст. 127 КЗпП).

Кошти можете утримати із зарплати працівника, якщо повертаєте, зокрема:

  • аванс, який видали в рахунок зарплати, у т. ч. відпускні, які виплатили наперед;
  • кошти на службове відрядження або переведення до іншої місцевості, які працівник не використав;
  • зайві кошти, які виплатили через лічильну помилку;
  • шкоду яку працівник заподіяв установі.

До лічильних помилок маєте відносити тільки механічні, арифметичні помилки, а також помилки, які виникли через збій у бухгалтерській програмі.

Утримуйте кошти із зарплати працівника через лічильні помилки виключно за наказом керівника установи, якщо ще не минув 1 місяць з дня, коли допустили помилку. Утримуйте кошти, навіть якщо працівник не згоден. Сума, яку утримуєте, не має перевищувати 20%.

Не утримуйте кошти з вихідної допомоги, компенсаційних та інших виплат, на які за законодавством не звертають стягнення.

Якщо ж помилка нелічильна, а виникла через те, що неправильно застосували норми законів чи колективного договору, то суму переплати працівник може повернути лише добровільно. Для цього він має подати до установи письмову заяву, у якій зазначає, яку суму роботодавець може утримати із його зарплати. Якщо працівник відмовляється повернути помилково виплачені йому внаслідок нелічильної помилки кошти, то утримати їх неможна (ст. 1215 ЦК).

За інформацією ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242371

Оплата електронного лікарняного в бюджетній установі: алгоритм

Розглянемо, як здійснюється оплата е-лікарняного за рахунок роботодавця і які основні моменти потрібно врахувати бухгалтеру, якщо оплата лікарняного здійснюється в межах перших 5 днів тимчасової непрацездатності.
12702

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
232418

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
98888

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
92929

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді