Дані про будівництво та ремонти автомобільних доріг тепер у відкритому доступі

Кожен охочий тепер може стежити за тим, як відбувається упровадження інфраструктурних проектів в Україні — в аналітичному модулі на порталі «Прозора інфраструктура».

Модуль розроблений на основі відкритих даних про будівництво та ремонти автомобільних доріг загального користування. З його допомогою Мінінфраструктури сподівається:

  • підвищити прозорість і підзвітність будівництва об’єктів інфраструктури;
  • зменшити неефективне управління та корупцію у цій галузі.

Про що можна дізнатися за даними модулю?

Про ринок — демонструє розподіл ринку дорожніх робіт у різних областях, значення доріг та види робіт за сумою укладених договорів.

Про підрядників — показує розподіл сум договорів між підрядниками, хто входить у ТОП виконавців у різних областях та чи мають підрядники відповідний досвід робіт.

Про вартість одного кілометра дорожніх робіт для різних категорій доріг та видів робіт.

У модулі є дані про 2 046 закупівель служб автомобільних доріг, за якими укладені договори за такими видами робіт, як: будівництво, реконструкція, капітальний та поточний середній ремонт.

Дані оновлюють щодоби — частина їх автоматично завантажують з Prozorro, а решту розпорядники коштів вносять самостійно. Моніторинг інфраструктурного проекту проводять на всіх етапах його життєвого циклу: від прийняття рішення про реалізацію та планування — до закінчення гарантійного терміну.

Інструмент розробили фахівці ініціативи CoST Ukraine за підтримки USAID/UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33187

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4320

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26948

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3243