Зразок заповнення форми 1 ДФ
Якщо додаткове благо надаєте у негрошовій формі, об’єкт оподаткування обчислюйте за правилами, визначеними пунктом 164.5 Податкового кодексу України. Тобто об’єктом оподаткування є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами і помножена на коефіцієнт (у 2019 році — 1,219512).
Коефіцієнт (К) обчислений за формулою:
К = 100 ÷ (100 – Сп),
де Сп — ставка ПДФО.
Об’єктом оподаткування військовим збором є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами. Коефіцієнт до такого доходу не застосовуйте.
У графах 3а «Сума нарахованого доходу» та 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку форми № 1ДФ відображайте у:
- розділі І — суму додаткового блага з урахуванням коефіцієнта;
- розділі ІІ — суму додаткового блага без урахування коефіцієнта.
Додаткове благо відображайте за ознакою доходу «126».
За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:
Коли та як подавати додаток Д5 до Податкового розрахунку — пояснення від експерта. Тримайте зразок та приклад заповнення додатку Д5 до Податкового розрахунку
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
Як правильно розрахувати оподаткування відпускних та як їх показати у податковій звітності? Знайдете тут коротке керівництво до дій
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.