Як відобразити у формі № 1ДФ додаткове благо у негрошовій формі

UA RU

Зразок заповнення форми 1 ДФ

Якщо додаткове благо надаєте у негрошовій формі, об’єкт оподаткування обчислюйте за правилами, визначеними пунктом 164.5 Податкового кодексу України. Тобто об’єктом оподаткування є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами і помножена на коефіцієнт (у 2019 році — 1,219512).

Коефіцієнт (К) обчислений за формулою:

К = 100 ÷ (100 – Сп),

де Сп — ставка ПДФО.

Об’єктом оподаткування військовим збором є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами. Коефіцієнт до такого доходу не застосовуйте.

У графах 3а «Сума нарахованого доходу» та 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку форми № 1ДФ відображайте у:

  • розділі І — суму додаткового блага з урахуванням коефіцієнта;
  • розділі ІІ — суму додаткового блага без урахування коефіцієнта.

Додаткове благо відображайте за ознакою доходу «126».

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

image90

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152609

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34383

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412748

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді