Як відобразити у формі № 1ДФ додаткове благо у негрошовій формі

Зразок заповнення форми 1 ДФ

Якщо додаткове благо надаєте у негрошовій формі, об’єкт оподаткування обчислюйте за правилами, визначеними пунктом 164.5 Податкового кодексу України. Тобто об’єктом оподаткування є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами і помножена на коефіцієнт (у 2019 році — 1,219512).

Коефіцієнт (К) обчислений за формулою:

К = 100 ÷ (100 – Сп),

де Сп — ставка ПДФО.

Об’єктом оподаткування військовим збором є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами. Коефіцієнт до такого доходу не застосовуйте.

У графах 3а «Сума нарахованого доходу» та 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку форми № 1ДФ відображайте у:

  • розділі І — суму додаткового блага з урахуванням коефіцієнта;
  • розділі ІІ — суму додаткового блага без урахування коефіцієнта.

Додаткове благо відображайте за ознакою доходу «126».

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

image16

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера на листопад 2023 року

Публікуємо календар бухгалтера-бюджетника на листопад 2023 року. Календар звітності та податковий календар – час звіритися з графіком сплати податків та подання статистичних звітів.
1728

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42612

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1378

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78855