Зразок заповнення форми 1 ДФ
Якщо додаткове благо надаєте у негрошовій формі, об’єкт оподаткування обчислюйте за правилами, визначеними пунктом 164.5 Податкового кодексу України. Тобто об’єктом оподаткування є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами і помножена на коефіцієнт (у 2019 році — 1,219512).
Коефіцієнт (К) обчислений за формулою:
К = 100 ÷ (100 – Сп),
де Сп — ставка ПДФО.
Об’єктом оподаткування військовим збором є вартість доходу, розрахована за звичайними цінами. Коефіцієнт до такого доходу не застосовуйте.
У графах 3а «Сума нарахованого доходу» та 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку форми № 1ДФ відображайте у:
- розділі І — суму додаткового блага з урахуванням коефіцієнта;
- розділі ІІ — суму додаткового блага без урахування коефіцієнта.
Додаткове благо відображайте за ознакою доходу «126».
За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області
Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.