Контракт на проходження військової служби закінчився — як оплачувати працю вчителя

Між працівником, прийнятим на військову службу за контрактом в особливий період, та роботодавцем трудові відносини тривають. Працівник лише увільняється від виконання обов’язків із збереженням місця роботи, посади та виплатою середнього заробітку строком до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення.

Робочий час викладача, педагога професійного навчання, майстра виробничого навчання, інструктора виробничого навчання, асистента майстра виробничого навчання, асистента викладача закладу ПТНЗ визначають згідно з обсягом навчального навантаження та позаурочної навчально-методичної, організаційної та виховної роботи серед здобувачів освіти.

Навчальне навантаження викладачам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та ПТНЗ визначають один раз на рік до початку навчального року. Якщо протягом навчального року навчальне навантаження викладача зменшують з незалежних від нього причин, до кінця навчального року:

Працю викладачів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які не проводять заняття з незалежних від них причин, оплачуйте з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. За відсутності такої роботи час простою оплачуйте в порядку і розмірах, визначених КЗпП.

З листа Мінсоцполітики від 07.08.2019 № 1167/0/206-19

Контракт на проходження військової служби закінчився — як оплачувати працю вчителя
ОЛЕНА МОРЄВА,експерт з питань оплати праці та планування, Дніпро
Заклад професійно-технічної освіти має оплатити роботу директора, який у цьому ж закладі ще й викладає. Як це правильно зробити та що врахувати — у статті на прикладі робочої ситуації

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211708

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
198008

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
3013

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
13622