У Казначействі роз’яснили, за яким КЕКВ придбавати квитки на проїзд до іншого міста для участі у спортивних змаганнях.
Установа, що відряджає працівника у відрядження за кордон, забезпечує його коштами для поточних витрат під час службового відрядження (авансом) у:
- національній валюті держави, до якої відряджається працівник; або
- вільно конвертованій валюті (п. 5 розділу III Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59; далі —Інструкція).
За час перебування у відрядженні працівникові відшкодовують витрати, зокрема, на проїзд до місця відрядження і назад, а також за місцем відрядження (п.7 розд. ІІІ Інструкції).
Видатки на відрядження (у т. ч. проїзд, добові тощо) учнів, студентів, тренерів, інших учасників на навчально-тренувальні збори, змагання, олімпіади, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, наукові конференції тощо слід проводити за КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» (за Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333).
д
Джерело: лист Казначейства від 03.11.2017 №16-08/1009-18305
Місцеві бюджети — це основа фінансової автономії громад. У 2025 році принципи формування доходів і видатків залишаються стратегічно важливими. У статті пояснюємо, з чого складаються доходи місцевих бюджетів, як відбувається розподіл коштів та на що саме спрямовують видатки
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.