Як чиновникам підготуватися до електронного декларування

Фахівці Держпраці нагадали, що з 1 січня 2018 року розпочнеться черговий етап електронного декларування.

Аби своєчасно подати електронну декларацію, передусім потрібно перевірити:

1) адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі —Реєстр).

Нагадаємо, що доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежено, а тому слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під ці обмеження (наприклад:ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо);

2) термін дії та працездатність електронного цифрового підпис для роботи з Реєстром.

У разі якщо термін дії сертифіката минув, подати електронну декларацію не вдасться. Слід отримати новий ЕЦП та оновити його в системі.

Такі дії дадуть змогу завчасно підготуватися до чергового етапу декларування і полегшать роботу з Реєстром.

Джерело:Управління Держпраці у Кіровоградській області

тест для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
6905

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
16921

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
105928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді