Відомості про листок непрацездатності у перший день хвороби

UA RU

Страхувальники — користувачі порталу електронних послуг Пенсійного фонду України мають змогу миттєво отримати інформацію з Електронного реєстру листків непрацездатності (ЕРЛН) про застрахованих осіб, які працюють за трудовою книжкою.

Для цього потрібно обрати пункт «Листки непрацездатності» в меню особистого кабінету страхувальника.

Пошук листків непрацездатності можливий за такими атрибутами:

  • номер листка непрацездатності;
  • дата відкриття;
  • дата закриття;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • прізвище, ім’я, по батькові працівника.

Також страхувальники можуть переглядати, формувати та друкувати заяви-розрахунки по листках непрацездатності. Для цього потрібно перейти в пункт «Заяви-розрахунки» в меню особистого кабінету страхувальника.

За інформацією Пенсійного фонду України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
709

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15904

Е-лікарняний за сумісництвом 2024 на прикладах

Робота за сумісництвом – працівник має виконувати таку роботу у вільний від основної роботи час. Як обчислити е-лікарняні суміснику з урахуванням змін, які сталися з 01 січня 2024 року, – у даній консультації.
74345

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді