Підвищення посадових окладів педпрацівникам — що слід врахувати бухгалтеру

UA RU

Фахівці МОН роз’яснили, що з 01.09.2019 посадові оклади педагогічним працівникам (ставки заробітної плати) підвищують, якщо їх праця оплачується за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, крім тих, яким було встановлено підвищення у минулому році. Мова йде про педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Підвищення посадових окладів на 10% утворює новий посадовий оклад (ставку заробітної плати). Усі доплати і надбавки педпрацівникам обчислюйте у відсотках від новоутвореного (з урахуванням підвищень) посадового окладу (ставки заробітної плати).

Новоутворений посадовий оклад буде у гривнях з копійками. Його розмір не заокруглюйте.

Головному бухгалтеру, заступникам керівників закладів освіти, посади яких не зазначені у Переліку посад педагогічних працівників, затвердженому постановою КМУ від 14.06.2000 № 963, не встановлюється зазначене підвищення посадового окладу.

Із листа МОН від 23.09.2019 № 1/9-598

Підвищення посадових окладів педпрацівникам — що слід врахувати бухгалтеру
Олена МОРЄВА,експерт з питань оплати праці та планування, Дніпро
Нову систему оплати праці освітян Уряд затвердив цього літа. Та діяти вона розпочне з 2020 року. Які новації передбачає реформа, що запропонувало МОН, та які розміри окладів, надбавок і доплат очікують освітян?

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді