Кому з працівників потрібно проходити профілактичний медогляд

UA RU

Кому з працівників потрібно проходити профілактичний медогляд

Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам (далі — Перелік), у недалекому майбутньому зазнає змін. Відповідний проєкт постанови вже обговорюють.

Зміни стосуються працівників закладів соціального захисту (центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, притулки для дітей, центри соціальної підтримки дітей та сімей), гуртожитків, в т. ч. соціальних, закладів, які надають соціальні послуги.

Профілактичному медогляду підлягатиме:

  • адміністративний персонал;
  • педагогічний персонал;
  • соціальні працівники, соціальні менеджери, фахівці з соціальної роботи, соціальні робітники та інший персонал, який надає соціальні послуги;
  • юрисконсульти;
  • медичний персонал (лікарі, середній та молодший медперсонал);
  • фізичні терапевти, ерготерапевти, фахівці з фізичної реабілітації та інший персонал, який бере участь у наданні реабілітаційних послуг;
  • працівники харчоблоків, їдалень та роздавальних пунктів;
  • обслуговуючий персонал;
  • технічний персонал.

Зміни до Переліку наберуть чинності з 01.01.2020.

Із проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам»

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86867

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді