Як закуповувати лікарські засоби поза Нацпереліком

Наприкінці минулого року КМУ постановою від 27.12.2018 № 1149 вніс зміни до Постанови № 333. Ці зміни стали відповіддю на численні запитання замовників, як закуповувати ліки поза Нацпереліком, якщо не покрили 100%-ву потребу в лікарських засобах, що входять до нього.

Змінами встановили, що:

  • вимоги Постанови № 333 не поширюються на закупівлю ліків, які виготовляють в умовах аптеки;
  • замовники можуть також закуповувати ліки, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та не включені до Нацпереліку;
  • закупівлю ліків проводять за принципом максимальної економії та ефективності із застосуванням галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Знаєте,

  1. як правильно рахувати потребу та закуповувати ліки з Нацпереліку і ті, що не входять до нього?
  2. як визначати предмет закупівлі лікарських засобів та медичних виробів?
  3. як користуватися національним класифікатором медичних виробів?
  4. коли краще поділити предмет на лоти?
  5. bsp; гарантійні/авторизаційні листи від виробників — правомірна вимога чи дискримінація учасників?

Дізнайтеся відповіді на ці запитання від досвідчених експертів.


акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді