Як закуповувати лікарські засоби поза Нацпереліком

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Наприкінці минулого року КМУ постановою від 27.12.2018 № 1149 вніс зміни до Постанови № 333. Ці зміни стали відповіддю на численні запитання замовників, як закуповувати ліки поза Нацпереліком, якщо не покрили 100%-ву потребу в лікарських засобах, що входять до нього.

Змінами встановили, що:

  • вимоги Постанови № 333 не поширюються на закупівлю ліків, які виготовляють в умовах аптеки;
  • замовники можуть також закуповувати ліки, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та не включені до Нацпереліку;
  • закупівлю ліків проводять за принципом максимальної економії та ефективності із застосуванням галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Знаєте,

  1. як правильно рахувати потребу та закуповувати ліки з Нацпереліку і ті, що не входять до нього?
  2. як визначати предмет закупівлі лікарських засобів та медичних виробів?
  3. як користуватися національним класифікатором медичних виробів?
  4. коли краще поділити предмет на лоти?
  5. bsp; гарантійні/авторизаційні листи від виробників — правомірна вимога чи дискримінація учасників?

Дізнайтеся відповіді на ці запитання від досвідчених експертів.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7631

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11587

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6900

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38676

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді