Перерва між змінами за підсумованого обліку робочого часу

UA RU

Перерва між змінами за підсумованого обліку робочого часу

За підсумованого обліку робочого часу графіки роботи (змінності) мають розроблятися таким чином, щоб:

  • тривалість перерви в роботі між змінами (включаючи перерву на обід) була не меншою подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні (ч. 1 ст. 59 КЗпП);
  • тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не меншою, як 42 год. (ст. 70 КЗпП).

Окрім цього, частина друга статті 59 КЗпП забороняє призначати працівника на роботу протягом двох змін підряд.

Дотримуватись цих норм при розробленні графіків роботи (змінності) вимагає пункт 7 Методичних рекомендацій щодо застосування підсумованого обліку робочого часу, затверджених наказом Мінпраці від 19.04.2006 № 138. Вони не підлягають державній реєстрації, адже носять рекомендаційний, роз’яснювальний та інформаційний характер.

Фахівці Мінсоцполітики вважають, що ці методрекоментації необов’язково застосовувати, та й стаття 61 КЗпП не містить застережень щодо дотримання при підсумованому обліку робочого часу вимог статей 59 та 70 КЗпП. Тож вони стверджують, що при підсумованому обліку робочого часу в окремих випадках тривалість щоденного (міжзмінного) та щотижневого безперервного відпочинку можна скоротити.

Із листа Мінсоцполітики від 02.10.2019 № 1436/0/206-19

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
74590

Довідка про трудовий та страховий стаж

Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
21908

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
93931

Довідка ОК-5 для підтвердження страхового стажу

Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
35454

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді