В Україні запровадять середньострокове планування дорожніх робіт

Позбутися головної проблеми дорожньої галузі — однорічного планування дорожніх робіт — допоможе новий Закон, який прийняла ВРУ. Це Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування» (законопроект № 1041).

В Україні запровадять середньострокове планування дорожніх робіт

Він передбачає виконання середньо- та довгострокових зобов’язань за договорами на нове будівництво, реконструкцію, ремонти та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного та місцевого значення.

Державну цільову економічну програму розвитку автодоріг загального користування державного значення з переліком автодоріг, на яких заплановано роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту затверджуватиме КМУ.

Складений за цією програмою перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автодоріг загального користування державного значення із зазначенням обсягів бюджетних коштів для фінансового забезпечення таких об’єктів затверджує центральний орган виконавчої влади, що формує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Переліки об’єктів нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах затверджує відповідна ОДА, КМДА за погодженням Укравтодором.

За рішенням обласних, міських, селищних та сільських рад кошти територіальних дорожніх фондів можна буде спрямовувати на нове будівництво, реконструкцію, ремонти та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного значення.

Закон розроблений у прив’язці до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування».

Джерело: офіційний сайт ВРУ

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33186

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4320

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26948

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3243