Хто визначає суму ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні

Хто визначає суму ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладніКазначейство повідомило, що система електронного адміністрування ПДВ (СЕА ПДВ) працює в штатному режимі. Усі кошти, що платники перерахували на рахунки, відкриті на їх ім’я в СЕА ПДВ, зараховують своєчасно та в повному обсязі — за умови правильного оформлення платниками розрахункових документів.

Інформацію про всі транзакції на рахунках платників в СЕА ПДВ Казначейство передає до ДПС в режимі онлайн.

Казначейство не визначає в СЕА ПДВ суму ліміту, на яку платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні, та не володіє інформацією щодо її розміру.

Суму ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні, розраховує ДПС за формулою, визначеною пунктом 2001.3 ПК.

За інформацією Казначейства

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ 2024 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2024 році, зміни у ставках ПДВ 2024, про податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2024, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
1325

Порядок складання податкової декларації з ПДВ

Розглянемо оновлену форму податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д6.
54913

ПДВ 2023 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2023 році, зміни у ставках ПДВ 2023, про нову податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2023, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
47564

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді