Як отримати реквізити нового рахунку в СЕА ПДВ

Як отримати реквізити нового рахунку в СЕА ПДВ

Кожному платнику ПДВ Казначейство автоматично на безоплатній основі відкриває електронний рахунок. На нього платник ПДВ зараховує кошти у сумі, яка необхідна для:

Реквізити цього рахунка платник ПДВ може отримати:

  • через інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет»/меню «Облікові данні»/«Дані про банківські рахунки»;
  • подавши сервісний запит J1302301/F1302301 «Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку» за допомогою програмного забезпечення для подання податкової звітності в електронній формі.

Зверніть увагу, реквізити електронного рахунку в СЕА ПДВ Казначейство змінило у зв’язку із запровадженням стандарту IBAN.

ЗІР, категорія 101.17

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий порядок складання податкової декларації з ПДВ

Розглянемо зміни в оновленій формі податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д6.
45131

ПДВ 2023 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2023 році, зміни у ставках ПДВ 2023, про нову податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2023, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
44865

Податки в ОМС: бухоблік та проведення

Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
6364