Держпродспоживслужба оприлюднила на своєму сайті План здійснення державного нагляду (контролю) на 2018 рік, затверджений наказом від 28.11.2017 № 1131. Так, понад 32 000 підприємств, установ, організацій, у т.ч. і бюджетні, будуть під державним наглядом.
Зазначимо, що актуальним напрямком роботи Держпродспоживслужби є санепідконтроль.
►А ви готові до перевірки на правильність використання коштів Фонду соціального страхування?
Нагадаємо, що Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, під час робочої поїздки на Черкащину, зазначив, що під постійним контролем як плановим, так і позаплановим повинні бути заклади освіти.
►Помилки, допущені у фінансовій звітності
Він також заявив, що у разі виявлення невідповідностей, пов’язаних із матеріально-технічним оснащенням, слід доводити цю інформацію до органів місцевої влади та самоврядування із метою вжиття відповідних заходів, в тому числі — пов’язаних із забезпеченням необхідного фінансування.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення