Кого перевірятиме Держпродспоживслужба у 2018 році

Держпродспоживслужба оприлюднила на своєму сайті План здійснення державного нагляду (контролю) на 2018 рік, затверджений наказом від 28.11.2017 № 1131. Так, понад 32 000 підприємств, установ, організацій, у т.ч. і бюджетні, будуть під державним наглядом.

Зазначимо, що актуальним напрямком роботи Держпродспоживслужби є санепідконтроль.

►А ви готові до перевірки на правильність використання коштів Фонду соціального страхування?

Нагадаємо, що Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, під час робочої поїздки на Черкащину, зазначив, що під постійним контролем як плановим, так і позаплановим повинні бути заклади освіти.

►Помилки, допущені у фінансовій звітності

Він також заявив, що у разі виявлення невідповідностей, пов’язаних із матеріально-технічним оснащенням, слід доводити цю інформацію до органів місцевої влади та самоврядування із метою вжиття відповідних заходів, в тому числі — пов’язаних із забезпеченням необхідного фінансування.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4772

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84502

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді