Електронна трудова книжка — новий сервіс Пенсійного фонду

Електронна трудова книжка — новий сервіс Пенсійного фонду

На веб-порталі Пенсійного фонду України застраховані особи тепер можуть переглянути інформацію про свої трудові відносини за основним місцем роботи. Достатньо увійти на портал та відкрити розділ «електронна трудова книжка».

Наразі відомості про трудові відносини доступні лише за період від 2011 року. Тому, якщо трудові відносини фізособи за місцем роботи оформлені до 2011 року, дані на веб-порталі Пенсійного фонду не відображатимуться.

За інформацією Федерації професійних спілок України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86875

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді