Премії в ОМС — чим керуватися

Премії в ОМС — чим керуватися

Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування має врегульовувати відповідне положення, затверджене кожним ОМС.

Керівники ОМС з 01.01.2007 мають право у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці, преміювати працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи.

Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначають у положенні про преміювання відповідного ОМС.

Положення про преміювання розробляють органи самостійно із зазначенням умов, критеріїв преміювання (депреміювання), розмірів премій, періодичності виплати премій (щомісячні, квартальні, за результатами півріччя) та премій, які виплачуються за виконання окремих доручень (одноразового характеру), до святкових, ювілейних дат (є одноразовими преміями) тощо.

Тобто працівників ОМС преміює керівник органу відповідно до положення про преміювання, затвердженого у відповідному органі та у межах фонду оплати праці.

Із листа Мінсоцполітики «Щодо преміювання працівників органів місцевого самоврядування» від 30.09.2019 № 1423/0/206-19

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік витрат із зарплати ОМС

Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
5118

Приклад розрахунку середньої зарплати для нарахування премії

Розрахунок середньої зарплати потрібен при нарахування відпускних, оплати днів відрядження, лікарняних і декретних. Правила розрахунку середньої з Порядку 100 за останні роки змінювалися кілька разів. Якраз у частині премій. В консультації – як рахувати середню для різних виплат, коли є премії, що стосуються розрахункового періоду.
59861

Виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС

Наближаються свята, і є гарна ідея преміювати всіх працівників органу місцевого самоврядування (ОМС). Постає питання, а чи можна це зробити? Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання – відповідь у консультації.
17858

Преміювання працівників бюджетних установ 2023

Нарахування премій в бюджетних установах 2023: ➤ зразок положення про преміювання ➤ наказ про преміювання ➤ види премій ➤ критерії преміювання ➤ розмір премії ➤ позбавлення премії
206315

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
196573