Порядок заповнення податкової накладної

Фахівці ДФС нагадали порядок заповнення податкових накладних

Відповідно до пункту16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2015 № 1307, до розділу «Б» податкових накладних (ПН) слід вносити, зокрема, такі дані:

►Помилки, допущені у фінансовій звітності

Графи розділу «Б» ПН

Дані

2

номенклатура товарів/послуг постачальника (продавця)

3.1 та 3.3

код товару згідно УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг

4

умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у Класифікаторі системи позначень одиниць вимірювання та обліку ДК 011-96, затвердженого наказом Держстандарту України від 09.01.1997 № 8 (далі — КСПОВО). Якщо товар/послуга має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, то слід зазначати умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовують для обліку та відображають у первинних документах). У разі складання зведених ПН вказується «грн».

5

код відповідної одиниці вимірювання/обліку, зазначений у КСПОВО. (якщо в графі 4 зазначено умовне позначення одиниці виміру, яка відсутня в КСПОВО, то графу 5 не потрібно заповнювати)

6

кількість (об’єм, обсяг) постачання товарів/послуг

7

ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ. (у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством)

8

код ставки ПДВ, за якою підлягають оподаткуванню операцій з постачання товарів/послуг.

►Яку інформацію потрібно пояснювати у примітках до річної фінансової звітності

Джерело:Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
262

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25528

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1491

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
216308

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301853