Порядок заповнення податкової накладної

Фахівці ДФС нагадали порядок заповнення податкових накладних

Відповідно до пункту16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2015 № 1307, до розділу «Б» податкових накладних (ПН) слід вносити, зокрема, такі дані:

►Помилки, допущені у фінансовій звітності

Графи розділу «Б» ПН

Дані

2

номенклатура товарів/послуг постачальника (продавця)

3.1 та 3.3

код товару згідно УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг

4

умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у Класифікаторі системи позначень одиниць вимірювання та обліку ДК 011-96, затвердженого наказом Держстандарту України від 09.01.1997 № 8 (далі — КСПОВО). Якщо товар/послуга має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, то слід зазначати умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовують для обліку та відображають у первинних документах). У разі складання зведених ПН вказується «грн».

5

код відповідної одиниці вимірювання/обліку, зазначений у КСПОВО. (якщо в графі 4 зазначено умовне позначення одиниці виміру, яка відсутня в КСПОВО, то графу 5 не потрібно заповнювати)

6

кількість (об’єм, обсяг) постачання товарів/послуг

7

ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ. (у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством)

8

код ставки ПДВ, за якою підлягають оподаткуванню операцій з постачання товарів/послуг.

►Яку інформацію потрібно пояснювати у примітках до річної фінансової звітності

Джерело:Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
314153

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
33976

Податки в ОМС: бухоблік та проведення

Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
10030

Транспортний податок 2024: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2024 році: дивиться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2024 – у статті.
15623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді