Потрібно переглянути розмір посадового окладу для заступників директора з господарської частини в закладах освіти

Розмір посадового окладу для заступників директора з господарської частини в закладі освіти за роз’ясненням МОН «Щодо встановлення підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів і установ освіти» від 23.09.2019 № 1-9/598 потрібно було обчислювати від розміру посадового окладу директора без урахування його підвищення.

Потрібно переглянути розмір посадового окладу для заступників директора з господарської частини в закладах освіти

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з цим категорично не погоджується. Більше того, наводить норми нормативно-правових актів, якими потрібно керуватись при визначенні розміру посадового окладу для заступників директора з господарської частини в закладах освіти.

Згідно з цими нормативно-правовими актами, посадові оклади заступників директорів, посади яких не віднесено до педагогічних, визначають від новоутворених розмірів посадових окладів директорів відповідних типів закладів освіти (тобто від розміру посадового окладу директора з урахуванням підвищення).

Також нагадали, що відповідне роз’яснення МОН за частиною 2 статті 2 Закону України «Про освіту» від 5.09.2017 № 2145 не є нормативно-правовим актом і не може встановлювати правові норми.

Тож якщо розмір посадового окладу для заступника директора з господарської частини визначали за роз’ясненням МОН, його потрібно перерахувати (збільшити) аби дотримати вимог нормативно-правових актів з оплати праці в освіті.

За інформацією Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211708

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
198008

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
3014

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
13630