У Мінфіні повідомили невтішні новини для замовників, у яких спливають строки сплати за виконані підрядні роботи, проведення публічних закупівель. Адже Казначейство проводитиме фінансування наприкінці бюджетного року не за всіма видатками.

Так, Казначейство наразі проводить:
- усі видатки по захищених статях — за графіком;
- фінансування всіх зареєстрованих за 11 місяців зобов’язань, на які відкрито асигнування.
Інша справа з платежами, які зареєстровані вже в грудні. Такі платежі будуть проведені після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів.
Такі обмеження Мінфін пояснює тим, що доходи держбюджету не виконані через обмінний курс гривні, повільніше зростання імпорту, падіння виробництва тютюнових виробів.
Джерело: офіційний сайт Мінфіну
Новий Закон про публічні закупівлі вносить у закупівельне законодавство низку змін. Акцентуємо на новому.
Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
Розберемо окремі нюанси укладення договорів за Постановою № 169 та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі
Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань