Не витрачайте кошти зі свого кошторису на передплату

Не витрачайте кошти зі свого кошторису на передплату

Бюджетні установи іноді не можуть придбати навіть необхідне: комп’ютери для роботи, програмне забезпечення, меблі, папір. А періодичні видання — й поготів. Їх у деяких установах керівники уже давно розглядають як предмет розкоші. А результат — невтішний. Сайт Держаудитслужби переповнений інформацією про кількість виявлених порушень, звільнених посадових осіб установи та відкритих кримінальних справ за наслідками ревізій. Що ж робити, де знайти кошти на необхідне в роботі, якщо в кошторисі установи видатки — переважно на заробітну плату та комунальні послуги?

Не витрачайте кошти зі свого кошторису. Ми підкажемо, кому та як написати заяву аби вам не відмовили.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
89

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
97

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10490

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2876