Як розрахувати строк користування об’єктами декларування — роз’яснює НАЗК

Представники Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК повідомили, залежно від типу заповнюваної декларації строк користування або володіння об’єктами декларування розраховується по-різному.

Як розрахувати строк користування об’єктами декларування — роз’яснює НАЗК

Так, при заповненні щорічної е-декларації/е-декларації кандидата на посаду та е-декларації після звільнення, відомості про об’єкт декларування вказують за умови, що суб’єкт декларування, член його сім’ї володіли/користувалися таким об’єктом станом на 31 грудня звітного року або упродовж не менше половини днів звітного періоду — від 1 січня до 31 грудня не менше, ніж 183 календарні дні (к. дн.) сукупно.

При поданні е-декларації особою, яка припиняє діяльність, пов’язану із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларація перед звільненням), звітним періодом буде період від 1 січня до дати припинення діяльності. Тому відомості про об’єкт декларування у такій декларації вказують, якщо суб’єкт декларування, член його сім’ї володіли або користувалися таким об’єктом упродовж не менше половини звітного періоду.

Наприклад, звітний період особи, яка 1 травня припиняє діяльність, пов’язану із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, буде становити від 1 січня до 1 травня — 121 к. дн. Відомості про об’єкт декларування у такій декларації вказують, якщо суб’єкт декларування, член його сім’ї володіли або користувалися таким об’єктом не менше, ніж 61 к. дн. сукупно.

За інформацією НАЗК

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
58456

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
401583

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44621

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5360