Керівник структурного підрозділу зможе надавати відпустку / встановлювати неповний робочий день

Уряд затвердив Порядок делегування окремих повноважень керівника державної служби в центральному органі виконавчої влади з питань управління персоналом. Керівник державної служби може делегувати свої повноваження за відповідним наказом/розпорядженням керівникам самостійних структурних підрозділів:

  • апарату;
  • територіальних органів;
  • відокремлених підрозділів.

Керівник структурного підрозділу зможе надавати відпустку / встановлювати неповний робочий день

Цей документ передбачає можливість делегувати 13 повноважень, зокрема для державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»:

У наказі/розпорядженні зазначають:

  • прізвище, ім’я та повне найменування посади, яку обіймає особа, якій делегують повноваження;
  • обсяг делегованих повноважень із визначеним переліком питань з управління персоналом та переліком структурних підрозділів, працівників (у разі потреби), на яких поширюється дія делегованих повноважень;
  • строк делегування повноважень (у разі потреби).

Строк делегування може бути строковим або безстроковим.

Із Порядку делегування окремих повноважень керівника державної служби в центральному органі виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 № 1041

тест для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
6905

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
16920

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
105928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді