Керівник структурного підрозділу зможе надавати відпустку / встановлювати неповний робочий день

Уряд затвердив Порядок делегування окремих повноважень керівника державної служби в центральному органі виконавчої влади з питань управління персоналом. Керівник державної служби може делегувати свої повноваження за відповідним наказом/розпорядженням керівникам самостійних структурних підрозділів:

  • апарату;
  • територіальних органів;
  • відокремлених підрозділів.

Керівник структурного підрозділу зможе надавати відпустку / встановлювати неповний робочий день

Цей документ передбачає можливість делегувати 13 повноважень, зокрема для державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»:

У наказі/розпорядженні зазначають:

  • прізвище, ім’я та повне найменування посади, яку обіймає особа, якій делегують повноваження;
  • обсяг делегованих повноважень із визначеним переліком питань з управління персоналом та переліком структурних підрозділів, працівників (у разі потреби), на яких поширюється дія делегованих повноважень;
  • строк делегування повноважень (у разі потреби).

Строк делегування може бути строковим або безстроковим.

Із Порядку делегування окремих повноважень керівника державної служби в центральному органі виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 № 1041

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
59629

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
402304

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44649

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5376