Рекомендації для публікації 78 наборів відкритих даних

Мінцифра за підтримки проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» розробило рекомендації для публікації:

  • 14 наборів відкритих даних із розділу «Усі розпорядники»;
  • 64 наборів із розділу «Органи місцевого самоврядування».

Рекомендації для публікації 78 наборів відкритих даних

Нагадаємо, перелік наборів даних, які потрібно оприлюднювати, визначає додаток до постанови КМУ від 21.10.2015 № 835.

Для кожного набору рекомендації включають 4 розділи:

  • коротка довідка;
  • огляд нормативно-правової бази;
  • підготовка даних та структура набору
  • оформлення паспортів наборів та ресурсів.

Ознайомитись із рекомендаціями для оприлюднення наборів відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) можна на цьому порталі у підрозділі «Рекомендації для оприлюднення наборів відкритих даних» розділу «Інфохаб».

З Єдиного державного веб-порталу відкритих даних

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158965

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69136

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14307

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34985

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14102

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді