Бухгалтери продовжують сплачувати податки на старі рахунки

З 01.01.2020 Держказначейство ввело в дію нові:

  • рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів;
  • рахунки в СЕА ПДВ, СЕАРП та СЕ;
  • рахунки для зарахування ЄСВ та депозитні рахунки митних органів;
  • рахунки для зарахування власних надходжень.

Бухгалтери продовжують сплачувати податки на старі рахунки

Нові рахунки відкриті з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків.

З 01.01.2020 старі рахунки закриті.

Держказначейство повідомляє, що не дивлячись на інформування про нові рахунки, протягом 03, 08, 09 січня платники податків спрямували 271,7 тис. платіжних трансакцій на недіючі рахунки. Відповідно такі кошти Казначейство не зарахувало, а повернуло банківським установам як «нез’ясовані надходження».

Щоб уникнути виникнення податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Казначейство вкотре просить сплачувати податки, збори, платежі за новими правильними реквізитами рахунків.

За інформацією Держказначейства

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
81

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24721

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1110

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212284

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297718