Посадові оклади робітників, зайнятих обслуговуванням ОМС і держорганів

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

З 01.01.2020 підвищено посадові оклади робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, прокуратури, судів та інших органів.

Посадові оклади робітників, зайнятих обслуговуванням ОМС і держорганів

Таке підвищення передбачає наказ Мінпраці «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» від 02.10.1996 № 77. Так, у разі підвищення посадових окладів працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери також необхідно робити перерахунок посадових окладів і робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, прокуратури, судів та інших органів.

Востаннє посадові оклади робітників за оновленими схемами посадових окладів згідно затверджено станом на 01.05.2016 відповідно до розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду —1185 грн.

Тому для визначення коефіцієнта підвищення розрахункового посадового окладу ділимо прожитковий мінімум станом на 01.01.2020 (2102 грн) на прожитковий мінімум станом 01.05.2016 (1185 грн). Він складає 1,77384. Розміри посадових окладів робітників збільшуємо на цей коефіцієнт.

За інформацією Сьомого апеляційного адміністративного суду

Посадові оклади робітників, зайнятих обслуговуванням ОМС і держорганів
Ніна ПІДЛУЖНА,заступник генерального директора Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України
У січні поточного року традиційно підвищили оклади і тарифні ставки деяким працівникам бюджетної сфери. А це основний чинник, щоб розпочати індексувати доходи бюджетників по-новому.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді