Як преміюватимуть керівників держорганів

Мінсоцполітики затвердило Типове положення про преміювання державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А». Фонд преміювання держоргану дорівнює 20% загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці. В ньому виокремлюють фонд преміювання за результатами щорічного оцінювання службової діяльності.

Як преміюватимуть керівників держорганів

Держслужбовцям, які займають посади державної служби категорії «А», можуть надавати такі премії:

Загальний розмір місячних/квартальних премій, які може отримати такий держслужбовець за рік, не може перевищувати 30% фонду його посадового окладу за календарний рік. Премію за результатами щорічного оцінювання службової діяльності надають лиш у разі отримання держслужбовцем відмінної оцінки за результатами щорічного оцінювання. Її нараховують незалежно від фактично відпрацьованого часу в місяці, у якому її виплачують.

Із наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про преміювання державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» від 16.12.2019 № 1767

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Преміювання працівників бюджетних установ 2024

Нарахування премій в бюджетних установах 2024: ➤ зразок положення про преміювання ➤ наказ про преміювання ➤ види премій ➤ критерії преміювання ➤ розмір премії ➤ позбавлення премії
229558

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
224446

Як вести облік витрат із зарплати ОМС

Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
6397

Приклад розрахунку середньої зарплати для нарахування премії

Розрахунок середньої зарплати потрібен при нарахування відпускних, оплати днів відрядження, лікарняних і декретних. Правила розрахунку середньої з Порядку 100 за останні роки змінювалися кілька разів. Якраз у частині премій. В консультації – як рахувати середню для різних виплат, коли є премії, що стосуються розрахункового періоду.
74939

Виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС

Наближаються свята, і є гарна ідея преміювати всіх працівників органу місцевого самоврядування (ОМС). Постає питання, а чи можна це зробити? Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання – відповідь у консультації.
23464

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді