Співбесіду з кандидатами на посаду державної служби категорії «А» можна буде переглянути

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Уряд оновив Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Зміни дють з 18.02.2020. Серед новацій — відеофіксація. Її проводитимуть, щоб забезпечити максимальну прозорість проведення співбесіди з кандидатами на посаду державної служби категорії «А».

Співбесіду з кандидатами на посаду державної служби категорії «А» можна буде переглянути

Відеозапис такої співбесіди передають протягом двох робочих днів до НАДС.

А вже наступного дня (після отримання) НАДС опубліковує його на власному офіційному веб-сайті.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 і від 22 липня 2016 р. № 448» від 12.02.2020 № 98

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
103900

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
78909

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
13340

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді