Однострій для поліцейських обліковуватимуть по-новому

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

МВС затвердив нову редакцію Порядку забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час).

Бухгалтерська служба органу (закладу, установи) поліції, закладів вищої освіти (ЗВО) обліковує однострій особистого користування на рахунку, передбаченому для обліку активів, що придбані (вироблені, отримані) та утримуються з метою подальшого розподілу, передачі або продажу.

Однострій для поліцейських обліковуватимуть по-новому

Предмети однострою особистого користування поліцейським видаватимуть за роздавальною відомістю на предмети однострою. Вона є підставою для складання акта на списання. Після видачі предметів однострою особистого користування забезпечується їх управлінський облік.

Підставою для відображення у бухобліку переведення інвентарного майна з однієї категорії до іншої є:

  • роздавальна відомість на предмети однострою та акт введення в експлуатацію — у разі переведення з першої до другої категорії;
  • акт зміни якісного стану — у разі переведення з другої до третьої категорії.

Акт зміни якісного стану — це нова форма документа. Його складатиме комісія та затверджуватиме керівник органу (закладу, установи) поліції, ЗВО. Цей акт є також підставою для складання акта на списання.

Із наказу МВС «Про внесення змін до Порядку забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час)» від 24.12.2019 № 1100

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
118669

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
298902

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9688

Переоцінка основних засобів: проводки

В балансі бюджетної установи усі активи, у т. ч. основні засоби, визнають за вартістю придбання, яка з часом змінюється. І тоді потрібна переоцінка основних засобів.
17792

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді