Про призначення на посаду керівника установи не повідомляємо до органу ДПС

UA RU

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Учора, 5 березня, набрала чинності постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413» від 12.02.2020 № 188, яка доповнила Порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Про призначення на посаду керівника установи не повідомляємо до органу ДПС

Тож тепер не потрібно повідомляти орган ДПС про прийняття на роботу керівника установи/організації.

Ці відомості орган ДПС отримає з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Це і вважатимуть повідомленням.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413» від 12.02.2020 № 188

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86865

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді