Держстат: споживчі ціни в лютому зменшились

Держстат оприлюднив індекс інфляції за лютий 2020 року — 99,7%.

Держстат: споживчі ціни в лютому зменшились

Споживчі ціни в лютому 2020 року зменшились порівняно з:

  • попереднім місяцем (січнем) — на 0,3%;
  • з початку року — на 0,1%.

Із офіційного веб-сайту Держстату

Держстат: споживчі ціни в лютому зменшились
Ніна ПІДЛУЖНА,заступник генерального директора Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України
Індексувати стипендії маємо щомісяця. Як визначити ІСЦ та кому зі стипендіатів нараховувати індексацію у березні 2020 року? Подробиці — у правилах, а розрахунки індексації стипендій — на прикладах різних ситуацій

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Картка обліку шин – бланк

Бухгалтер має пам’ятати головне правило експлуатації автомобілів – обов’язковий облік та списання шин в бюджетних установах. Як обліковувати шини, коли їх списувати та як ревізори виявляють їх понаднормове списання – дізнаєтеся із публікації.
38638

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158809

Довідка ОК-5 для підтвердження страхового стажу

Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
35454

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді