НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020
Сьогодні, 20.03.2020, набрали чинності зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів. Ними визначено процедуру для коштів, які помилково або надміру зараховані на рахунки, відкриті для зарахування міжбюджетних трансфертів.

Орган Казначейства поверне такі кошти на підставі листа місцевого фінансового органу за підписом керівника (його заступника), скріпленим гербовою печаткою. В ньому фінорган обов’язково має зазначити:
- обґрунтування необхідності повернення коштів з бюджету;
- суму платежу, яка підлягає поверненню;
- реквізити рахунку, на який необхідно перерахувати кошти;
- дату та номер документа на переказ, який підтверджує перерахування коштів до відповідного бюджету.
Окрім цього, платник подаватиме до відповідного органу Казначейства заяву та подання, дати складання яких не перевищують 30 календарних днів (раніше подання орган Казначейства отримував від органу ДПС).
Із наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів» від 27.12.2019 № 577
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.