Як повернути кошти, які перерахували помилково на інший рахунок

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Сьогодні, 20.03.2020, набрали чинності зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів. Ними визначено процедуру для коштів, які помилково або надміру зараховані на рахунки, відкриті для зарахування міжбюджетних трансфертів.

Як повернути кошти, які перерахували помилково на інший рахунок

Орган Казначейства поверне такі кошти на підставі листа місцевого фінансового органу за підписом керівника (його заступника), скріпленим гербовою печаткою. В ньому фінорган обов’язково має зазначити:

  • обґрунтування необхідності повернення коштів з бюджету;
  • суму платежу, яка підлягає поверненню;
  • реквізити рахунку, на який необхідно перерахувати кошти;
  • дату та номер документа на переказ, який підтверджує перерахування коштів до відповідного бюджету.

Окрім цього, платник подаватиме до відповідного органу Казначейства заяву та подання, дати складання яких не перевищують 30 календарних днів (раніше подання орган Казначейства отримував від органу ДПС).

Із наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів» від 27.12.2019 № 577

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40661

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68075

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3759

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді