Кому потрібен сертифікат про форс-мажорні обставини: скачати бланки заяви

Торгово-промислова палата України (ТПП) спростила процедуру подання заяви для отримання сертифіката про форс-мажорні обставини.

Як отримати сертифікат про форс-мажорні обставини у зв’язку із карантином

Більшість звернень, які одержує ТПП, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, в такому разі для отримання сертифіката про форс-мажорні обставини необхідно подати:

  • відповідну форму заяви, підписану керівником;
  • копію договору;
  • копію наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
  • повідомлення (сповіщення іншої сторони).

Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу: [email protected]

Зверніть увагу, що заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином.

Довідково. Торгово-промислові палати постійно надають безкоштовні консультації і роблять усе, аби максимально спростити цей процес. Уся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі «Послуги — Засвідчення форс-мажорних обставин». На сайті також можна знайти форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти.

Із офіційного веб-сайту ТТП України

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4521

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1347

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5295

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4505

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді