Влада анонсувала, що ніяких перевірок на період боротьби з вірусом ( з 18.03.2020 р. по 31.05.2020 р.). Тобто 3 місяці не буде документальних і фактичних податкових перевірок та перевірок ЄСВ.

Залишаються тільки документальні позапланові перевірки при відшкодуванні ПДВ та камеральні (кабінетні) перевірки поданих декларацій та сплачених сум податків.
Також на цей же період встановлено мораторій на планові перевірки інших органів державного нагляду. Щоправда це не стосується санітарного та епідеміологічного контролю, державного регулювання цін, так як це частина антивірусних заходів, а також перевірок суб’єктів господарювання з діяльністю з високим ступенем ризику.
АЛЕ: під час карантину Держпраці буде збирати дані про порушення. Тому важливо опиратися на законодавчу базу.
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
Те, як установа використовує бюджетні кошти в процесі господарської діяльності, перевіряє Держаудитслужба. Аби ревізія не налякала бухгалтера, надамо практичні поради
У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно. У статті з'ясуємо порядок перевірки Держпраці та до кого можуть прийти з перевіркою у 2025 році.
Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2025 році, адже ще є час на виправлення