Перевірки та штрафи у період боротьби з COVID-19. ОНОВЛЕНО

Влада анонсувала, що ніяких перевірок на період боротьби з вірусом ( з 18.03.2020 р. по 31.05.2020 р.). Тобто 3 місяці не буде документальних і фактичних податкових перевірок та перевірок ЄСВ.

Перевірки та штрафи у період боротьби з COVID-19. ОНОВЛЕНО

Залишаються тільки документальні позапланові перевірки при відшкодуванні ПДВ та камеральні (кабінетні) перевірки поданих декларацій та сплачених сум податків.

Також на цей же період встановлено мораторій на планові перевірки інших органів державного нагляду. Щоправда це не стосується санітарного та епідеміологічного контролю, державного регулювання цін, так як це частина антивірусних заходів, а також перевірок суб’єктів господарювання з діяльністю з високим ступенем ризику.

АЛЕ: під час карантину Держпраці буде збирати дані про порушення. Тому важливо опиратися на законодавчу базу.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4752

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84355

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді