Уряд рекомендує зупинити конкурси на посади державної служби або ОМС

UA RU

Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. В ньому визначив, що на час карантину/введення надзвичайного стану суб’єкт призначення/керівник державної служби має право зупинити проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Конкурс на посади державної служби або ОМС можна зупинити

Рішення суб’єкта призначення/керівника державної служби про зупинення та про відновлення проведення конкурсу оформлюють наказом (розпорядженням).

Окрім цього, Уряд рекомендував ОМС зупинити проведення оголошених конкурсів та утримуватися від оголошення нових конкурсів на посади в ОМС на час дії постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211.

Із постанови КМУ «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 16.03.2020 № 230

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86594

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10099

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді