Закупівлі товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19 — є Порядок

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

Уряд дійсно спростив закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19).

Закупівлі товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19 — є Порядок

Уповноважена замовником особа:

  • планує закупівлі та вносить інформацію до річного плану закупівель в ЕСЗ, зокрема про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі;
  • організовує та проводить закупівлі. Замовник може самостійно встановлювати критерії доброчесності та надійності вибору особи, з якою буде укладений договір про закупівлю;
  • забезпечує складення, затвердження та зберігання відповідних документів з питань закупівель;
  • забезпечує оприлюднення в ЕСЗ інформації, необхідної для виконання пунктів 8 і 9 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 530-IX.

Тобто Уряд скасував мінімальні строки для укладення договору. Якщо у замовника виникла потреба купити відповідний товар, договір на його купівлю можна укласти у той же день.

Окрім цього Уряд оновив перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225» від 29.03.2020 № 248

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3525

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34647

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5570

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді