ПДФО на зарплати пропонують рахувати по-новому!

Верховна Рада зареєструвала законопроект, де пропонується при оподаткуванні зарплат на період карантину встановити принцип «4-7».

COVID-19: гарячі новації від влади

Невеликі зарплати планують частково звільнити від сплати ПДФО на період карантину

НА прикладі це означає, що при зарплаті не більше 7000 грн на місяць перші 4000 не будуть оподатковуватись податком на доходи фізичних осіб. При такому оподаткуванні сума до сплати працівникові буде більшою до 720 грн на місяць.

Якщо законопроект ухвалять, дана зміна в оподаткуванні набере чинності в день, наступний за днем ухвалення цього Закону.

Варто відмітити, що про звільнення зарплат від військового збору чи ЄСВ на час карантину в законопроекті не йдеться.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74442

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81657

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді