Закон України №540, що вступив у дію 2 квітня 2020 року, забороняє проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по 31 травня 2020 року. Але є виключення.
Антикризовий онлайн марафон - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Проте цим Законом не забороняються наступні види перевірок на зазначений період:
- Документальні позапланові перевірки з підстав, визначених пп. 78.1.8 ПКУ;
- Фактичні перевірки порушення вимог законодавства в частині:
Чи пішов ЄСВ на карантин, або Хто і як покарає за несплату- обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
- цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;
- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;
- здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених пп. 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 ПКУ.
►навчання та підвищення кваліфікації в зручний час без відриву від роботи ►актуальні поради для організації роботи в умовах карантину ►зразки документів, що необхідні саме зараз ►повні конспекти лекцій і відео роз'яснення по кожній темі ►відповіді на популярні запитання, які виникають під час роботи в умовах карантину ►сертифікат від компанії Експертус
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення