Звільнення працівника через карантин: чи має роботодавець на це право

В трудове законодавство не було внесено жодних змін стосовно звільнення працівників у зв’язку з карантином. Підстави для звільнення залишаються незмінними - ті, що передбачені у КЗпП.

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Звільнення працівника під час карантину: чи має роботодавець на це право

Роботодавець може запропонувати написати заяву про звільнення за власним бажанням або за згодою сторін. Проте, якщо у працівника немає такого бажання, то він має право відмовитись. Варто пам’ятати, що така заява не підлягає оскарженню, тому перш ніж писати, варто запевнитись у своєму намірі.

Примушення написання подібної заяви є незаконним – ані під час карантину, ані ви жодному іншому випадку.

Так само і зі звільненням за угодою сторін: якщо роботодавець наполягає, а працівник не хоче припиняти трудові відносини, то погоджуватись писати таку заяву не слід.

У Координаційному центрі з надання правової допомоги також порадили працівникам повідомляти роботодавця про те, що знаєте свої трудові права та будете звертатись у Державну службу з питань праці. Якщо тиск чиниться не тільки на вас, а й на інших членів колективу, напишіть керівнику колективне звернення.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8764

Звільнення працівників у воєнний час – зразки документів

Запровадження воєнного стану та збройна агресія призвели до збільшення частоти звільнення працівників у бюджетних установах з причин їх смерті, тривалої відсутності чи через знищення майна установ. Розглянемо детально ці процедури звільнення та які документи потрібно видати при цьому.
43489

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2024 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
230228

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
66201

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
123424

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді